• info@vnz-mpu.com.ua
 • (0512) 58-71-56
 • (0512) 58-71-58
 • (096) 305 05 96
 • (095) 443 67 79
 • (093) 608 62 97

Медико-Природничий Університет запрошує на БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ учасників бойових дій,
учасників Революції Гідності, ветеранів війни, їх дітей, осіб з інвалідністю, дітей-сиріт за
спеціальностями:
 МЕДСЕСТРИНСТВО (вища освіта, кваліфікація – бакалавр медсестринства).
 ПСИХОЛОГІЯ (вища освіта, кваліфікація – бакалавр з психології).
Вступ за співбесідою ( без ЗНО).
Вступна кампанія триває з 4 жовтня до 23 листопада.
Строк навчання:
 4 роки -вступ на 1 курс на основі атестату про пову загальну середню освіту;
 1,5 роки - вступ на 3 курс на основі диплому молодшого спеціаліста, бакалавра,
спеціаліста, магістра з будь-якої спеціальності.
Для іногородніх студентів - зручний графік навчання.
Наша ареса: м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 43а.
Телефони приймальної комісії:(0512) 58-71-56, 093-608-62-97, 096-305-05-96, 095-443-67-79.
Сайт: www.vnz-mpu.com.ua
Знання з медсестринства і психології вам можуть бути в нагоді не тільки для професії але й в
повсякденному житті!

картинка

З днем медпрацівника

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Ви є представниками найгуманнішої у світі професії, тими, хто, не шкодуючи зусиль і часу, бере на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини, – її життя. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Міцного Вам здоров’я, добробуту, поваги від вдячних пацієнтів.

Нехай щастя переступає пороги ваших осель, нехай земні гаразди і людські чесноти супроводжують вас у вашій нелегкій праці, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненості у завтрашньому дні.

Хай збудуться всі ваші задуми, віра і оптимізм завжди залишаються з вами, а у ваших домівках завжди панують щастя і мир!

 

З повагою, Адміністрація ПВНЗ "МПУ"

15 червня 2021 року

в Приватному вищому навчальному закладі “Медико-Природничий Університет” відбулася ІІ Міжрегіональна науково-практична конференція «Актуальні питання громадського здоров’я в умовах сучасності»

Конференція мала на меті обговорення найбільш важливих питань сьогодення, пов’язаних зі збереженням найціннішого - нашого здоров’я та покращення стану нашого життя. Надала унікальну можливість поділитися практичним, беззаперечним досвідом одне одного.

Висвітлювалися найактуальніші питання за участю таких організацій:

Комунальне некомерційне підприємство “Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни” Миколаївської обласної ради
Громадська організація “Асоціація медичних сестер Одеської області”
Херсонська обласна організація “Асоціація медичних сестер України”
Миколаївська обласна організація “Асоціація медичних сестер України”
Миколаївська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

Розглядалися:

* Теоретико-методологічні підходи до реформування інституту медсестринства, фундаментальні та прикладні дослідження у сфері громадського здоров’я

* Профілактика захворювань та промоція здоров’я, роль медичної сестри у збереженні здоров’я населення

* Медико-психологічні аспекти здоров’я особистості

* Психічне здоров’я та роль психологів у збереженні здоров’я населення

Для всіх присутніх було багато нового та пізнавального:

Практичний блок: майстер-класи та презентація б’юті-технологій

1. Майстер-клас: «Особливості роботи з діабетичною стопою».
2. Майстер-клас: «Догляд та особливості процедури у літній період».
3. Майстер-клас: «Техніки масажу для зняття психічної напруги в тілі пацієнта».
4. Майстер-клас: «Долікарська допомога».
5. Майстер-клас: «Робота з глиною у відпрацюванні невідредагованих емоцій».
6. Майстер-клас: «5 стихій».
7. Майстер-клас: «Плейбек-театр як інструмент профілактики емоційного вигорання, стресу та розвитку якостей, які допомагають пережити психологічну травму».

Першокласні виступи студентів, аспірантів, професорсько-викладацького складу та запрошених гостей в галузі Охорони здоров’я.
Круглий стіл з врученням сертифікатів.

Презентації, відеоматеріали, приємна невимушена атмосфера та незабутні емоції.
Обговорення освітніх програм “Психологія” та “Медсестринство”.

 

Презентація власних ідей та здобутків на відкритій зустрічі видатних діячів науки, освіти, охорони здоров’я.

 

Була надана неймовірна нагода зустрітися з колегами, друзями та науково-педагогічною елітою для обміну практичним та результативним досвідом власної роботи !!!

изображение viber 2021 05 12 08 25 35

Світ так влаштований, що деякі професії вимирають - їх замінюють комп'ютери або машини. Однак є ті, які завжди були і завжди будуть. В першу чергу, це робота медсестер. Догляд за хворими людьми потрібен завжди, і ніякої робот не впорається з цим складним завданням.
12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше як сто років, офіційно воно було засноване тільки в 1971 році. День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію – Міжнародну раду медичних сестер.
Вперше служба сестер милосердя була організована під час Кримської війни англійкою Флоренс Найтінгейл. Всесвітній день медичних сестер за рішенням Міжнародної організації Червоного хреста відзначають саме в її честь, в день її народження – 12 травня. Тоді й сформувався стійкий стереотип: медсестра – це санітарка, яка виносить з поля бою поранених або стоїть біля операційного столу.
Медик – одна з найгуманніших професій на землі, але серед медиків найлюдяніша, найпочесніша та подеколи найважча професія – медична сестра.
Від усього серця прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я всіх людей!

З метою надання відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію  проти COVID-19 Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України пропонує для ознайомлення та користування  збірник  «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19»  для практичного використанням медичними працівниками та впровадження в освітній процес в закладах фахової передвищої та вищої освіти.

Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» містить 10 розділів, в яких доступною мовою йдеться про те, як працюють різні типи вакцин, як вимірюють їхню ефективність і перевіряють їхню безпечність, як робити щеплення людям з серйозними захворюваннями (наприклад з онкохворобами), кому не можна робити щеплення, які є реакції на вакцини, як поводити себе після щеплення тощо.
Звертаємо вашу увагу, що збірник знаходиться за посиланням: http://bit.ly/100answers_vaccov

0-02-05-97b12289ed5b5cf16527851da85f5c76291c5054f0c84b4da1b37c027261feb3_347ce0db.jpg

Постановою КМУ від 17.02.2021року №104 внесено зміни до постанови КМУ від 09.12.2020року №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2”, режим надзвичайної ситуації продовжено до 30 квітня 2021року. З 24 лютого 2021року на території України встановлюється “жовтий” рівень епідемічної небезпеки. З метою ефективної та безпечної організації освітнього процесу з 24 лютого Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам фахової передвищої та вищої освіти самостійно визначати форму організації освітнього процесу, при цьому враховувати рівень епідемічної небезпеки.

Відповідно до Календарного плану вакцинації населення у 2021 році, освітяни отримають 1,4 млн безплатних вакцин проти COVID-19 у вересні–жовтні 2021 року.  Таку інформацію презентував головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

0-02-0a-fe6321b9dea98eb885e700e858eb6d32a7ed989ef01fe92ed775faa875c227e7_34f79507.jpg

Шановні викладачі, співробітники, студенти, аспіранти
Медико-Природничого Університету!


Любі друзі!

Сердечно вітаю вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Новорічна ніч для кожного з нас - не просто радісне свято, але незмінний символ відродження і оптимізму. Він об'єднав завершення і початок, підведення підсумків і відлік нових досягнень. І, яким би важким не був рік, що минає, проводжаючи його, ми дивимося вперед з надією на виконання наших бажань, з вірою в свої сили, з любов'ю до життя.

Нехай же 2021 рік виправдає ці надії, нехай він принесе успіх і радість нових звершень! Щастя вам, дорогі друзі, здійснення найзаповітніших бажань, здоров'я і віри в завтрашній день!

Зі святом!

Ректор, М.А. Волков

 

 

У зв язку з погіршенням епідемічної ситуації КМУ прийнято постанову від 09.12.2020р. №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”. Згідно пп10п3 постанови в період з 09січня 2021року до 24 січня 2021року включно заборонено відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами.

  • 54018, м. Миколаїв
   проспект Богоявленський, 43-А

 

 

 • (0512) 58-71-56(приймальна комісія)
 • (0512) 58-71-58(приймальня ректора)