• info@vnz-mpu.com.ua
 • (0512) 58-71-56
 • (0512) 58-71-57
 • (096) 305 05 96
 • (095) 443 67 79
 • (093) 608 62 97

27 листопада делегація Товариства Червоного Хреста України і Червоного Півмісяця відвідала ПВНЗ "Медико - Природничий Університет", де голова представництва МКЧХ в місті Одеса Анастасія Марчук ознайомила з діяльністю місцевого осередку Товариства, потребами внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення, яке постраждало в період збройних конфліктів. Також на семінар завітали волонтер Червоного Хреста Олександр та студент 3 курсу нашого Університету Андрій Скороход, який координує школу першої допомоги. Товариство Червоного Хреста України надає допомогу тим, хто цього найбільше потребує, і адаптується до поточних потреб країни або конкретного регіону. Кожного дня співробітники та волонтери Товариства проводять різноманітні заходи, які сприяють відновленню внутрішнього ресурсу, здобуванні нових знань та навичок, , єдності та благополуччю родин.

23.11.2018 року ПВНЗ "Медико - Природничий Університет" відвідав Миколаївську Загальноосвітню школу №45 де познайомили школярів з нашим закладом. Студенти третього курсу на чолі з заступником групи забезпечення "Медсестринство" Володкою Наталею Анатоліївною провели практичні заняття з внутрішньо м'язових та внутрішньо венних ін'єкцій. Також на зустріч прибув волонтер з Миколаївської обласної організації товариства Червоного Хреста який на манекені продемонстрував надання невідкладної до медичної допомоги. Школярі мали змогу самостійно спробувати на практиці провести невідкладну допомогу та зробити ін'єкції. Дякуємо керівництву ЗОШ №45 за можливість проведення такого заходу перед школярами та вчителями.

В субботу 10.11 відбувся семінар з косметології на тему «Догляд за обличчям, вікові особливості шкіри». Лектором виступила головна медична сестра Миколіївської дитячої клінічної лікарні - Акімова Оксана Степанівна, яка висвітлила проблеми в догляді за шкірою обличчя в різні вікові періоди та методи їх вирішення в умовах сучасної косметології.

Наш Університет 09.11.18 відвідала прекрасна жінка, мудра людина, поетеса, вчитель, викладач, медичний працівник і просто зберігач свого роду - Щелова Тамара Григорівна. Яка поділилася зі студентами своїм досвідом і своїм баченням про минуле, про сьогодення і майбутнє.

З посмішкою на обличчі та з документом що дає можливість називатись масажистом ПВНЗ «МПУ» випустив ще одну групу молодих масажистів! Дякуємо вам за хорошу працю, і бажаємо натхнення)))

29 вересня студенти ВНЗ “Медико - Природничий Університет” в черговий раз взяли участь в “Науковому пікніку” а також презентували свій ВНЗ, наукові здобутки та наукові досягнення викладачів і студентів.
За підтримки ГО "Батьки за вакцинацію" на лекторії буде представлена доповідь на тему «Вакцинація в питаннях та відповідях» та роздача друкованих матеріалів. Доповідачем виступила викладач кафедри медсестринства “Медико - Природничого Університету” Володка Наталя Анатоліївна та студенти. Лекція пройшла у форматі живого спілкування, де кожен охочий мав змогу отримати відповіді на свої запитання, проглянути календарі вакцинації. 
Також студенти провели майстер-клас для наймолодших відвідувачів з внутрішньовенних та внутрішньом'язових ін'єкцій. Для бажаючих була можливість пройти психологічні тести та виміряти артеріальний тиск. Дякуємо організаторам за надану можливість поділитися здобутками молодих науковців з містянами.

25,10.2018 р. о 15:00 відбудеться засідання Приймальної комісії МПУ щодо надання рекомендацій до зарахування абітурієнтів які подали заяви та відповідають критеріям прийому. А також відбудеться засідання приймальної комісії, де буде розглянуто питання щодо створення наказів про зарахування вступників.

 

Шановні абітурієнти! Вступиний іспит для вступників на спеціальність "Медсестринство" та "Психологія" відбудеться 25 жовтня об 11:00 год.

 

10.08.2017 року в 14:10 відбудеться засідання приймальної комісії, де буде розглянуто питання щодо створення наказів про зарахування вступників.

07.08.2017 року в 10:00 відбудеться засідання приймальної комісії, де буде розглянуто питання щодо створення наказів про зарахування вступників.

  • 54018, м. Миколаїв
   проспект Богоявленський, 43-А

 

 

 • (0512) 58-71-56
 • (0512) 58-71-57