• info@vnz-mpu.com.ua
 • (0512) 58-71-56
 • (0512) 58-71-57
 • (096) 305 05 96
 • (095) 443 67 79
 • (093) 608 62 97

Шановні абітурієнти! Іспит для вступу на спеціальності 223 Медсестринство та 053 Психологія для студентів, які вступають за осівтньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст буде проведено 24.10.2019 року о 09:00 год. 

Шановні абітурієнти! Іспит для вступу на спеціальності 223 Медсестринство та 053 Психологія для студентів, які вступають за осівтньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст буде проведено 25.09.2019 року о 13:00 год. 

Шановні абітурієнти! Вступиний іспит для вступників на спеціальність "Медсестринство"  відбудеться 29 липня о 8:00 год.

 

19.05.2019 року в Миколаєві відбулась конференція на тему "Здоров'я - мій вибір". Організатором такої події стала студентка нашого вузу Гончарук Любов. 
На конференції був представлений проект чудового лікаря, практикуючого судинного хірурга з міста Одеса, директора медичного центра та регіонального центра 4Life в місті Одеса - Янко Сергія Всеволодовича під назвою "Трансфер Фактор".
Також доповідачем була лікар отоларинголог Кіструга Віорика Вікторівна.
Дякуємо Гончарук Любові, за запрошення, а також за те, що продовжуючи навчання в "Медико - Природничому Університеті" вона розвивається та проводить такі конференції.
Було дуже цікаво дізнатись про нові відкриття в сфері медицини з уст практикуючих лікарів.

На данном изображении может находиться: 9 человек, в том числе Екатерина Ходан, люди улыбаются, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Екатерина Ходан, Олег Абаржи и Маргарита Капуста-Кардаш, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, костюм и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, экран и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

16 травня в місті Херсоні пройшов Перший обласний конкурс «Супермедсестра 2019».
Організатором конкурсу виступила голова асоціації медичних сестер Херсонсьської області та міста Херсона - Кузнєцова Єлизавета Семенівна.
«Медико - Природничий Университет» не зміг залишитись осторонь та виступив спонсором такої важливої події. 
Переможниця конкурсу отримала з рук ректора МПУ Волкова Михайла Анатолійовича сертифікат на навчання в вузі на суму 80000 грн. 
Щиро вітаємо Ангеліну Туранову переможницю конкурсу, бажаємо їй наснаги та чекаємо в числі студентів Медико - Природничого Університету.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

 

13 травня до Міжнародного дня Червоного Хреста та Червоного півмісяця у бібліотеці відбувся захід під назвою «Милосердя не буває надмірним», що зібрав студентів медичних спеціальностей, викладачів та лікарів. Захід був також приурочений до Міжнародного дня медичної сестри.

Поважним гостем стала 95-тирічна Майя Лобковська, якій на початку Другої світової війни, іще будучи студенткою медичного училища, довелося працювати у госпіталі та доглядати за пораненими військовими. Сьогодні Майя Михайлівна із гордістю згадує ті роки, що навчили її мужньо та стійко справлятися з усіма життєвими негараздами та оптимістично дивитися у майбутнє.

А керівник літературного об’єднання медичних працівників «Рефлектор» Тамара Щелова розказала про долю своїх батьків – військових хірургів, які під час Другої світової війни оперували у польових госпіталях. Мати Тамари Щелової разом зі своїм медбатальйоном дійшла до Берліна.

Також на захід завітав заступник начальника Миколаївського військового госпіталю майор Григорій Володько. Він познайомив аудиторію з історією лікувального закладу, розповів про подвиги лікарів військового госпіталю під час Кримської війни, Першої та Другої світових воєн, а також під час бойових дій на території АТО.

Наполеон казав, що всіма перемогами він завдячує «пересічним солдатам, які ходять в атаки, і військовим лікарям, які їх лікують». Істину цих слів довели гості заходу, які поділилися власними історіями, а також щодня доводять лікарі, які на передовій і на мирних територіях рятують життя сотням бійців.

На данном изображении может находиться: 9 человек, в том числе Екатерина Ходан, люди улыбаются, люди стоят  На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении На данном изображении может находиться: 2 человека, в помещении На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении На данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении

Плідна та дружня співпраця ректора ПВНЗ «МПУ» Михайла Анатолійовича та Світлани Омелянівни, голови асоціації медичних сестер Одеської області під час обласної Конференції до Всесвітнього дня медичної сестри. Місто Одеса, Обласна Конференція до Всесвітнього дня медичної сестри. Привітальне слово ректора ПВНЗ «Медико-Природничого Університету» Волкова М.А.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, гостиная и в помещении На данном изображении может находиться: 2 человека, толпа

4 травня студенти ПВНЗ “Медико - Природничий Університет”, в черговий раз, взяли участь в “Науковому пікніку”, а також презентували свій ПВНЗ, наукові здобутки та наукові досягнення викладачів і студентів.
За підтримки ГО "Батьки за вакцинацію" розповідали про необхідність вакцинації та додаткових щепленнь. Діти отримали цікаві подарунки, а батьки - доказову літературу про щеплення.

Також студенти нашого вузу, у партнерстві з організацією Товариства Червоного Хреста, членом якої є наш студент третього курсу - Скороход Андрій, провели майстер-клас з першої домедичної допомоги. Мешканці міста активно долучалися до майстер-класу та висловлювали підтримку діяльності Червоного Хреста в співпраці з «Медико - Природничим Університетом».
Для наймолодших відвідувачів студенти третього курсу, під керівництвом завідуючою кафедри «Медсестринства» Володкою Н.А., провели майстер-клас з внутрішньовенних та внутрішньом'язових ін'єкцій, а також вимірювали артеріальний тиск та накладали пов'язки.

Для бажаючих була можливість пройти психологічні тести, які підготували студенти першого курсу спеціальності «Психологія» разом з завідуючою кафедри Базикою Є.Л.

Дякуємо організаторам за надану можливість поділитися здобутками молодих науковців з містянами.

 На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Сергій Учень, люди улыбаются, люди стоят и на улице На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит и на улице На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Сергій Учень и Андрій Скороход, люди улыбаются, люди стоят, дерево, ребенок и на улице На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Олеся Олесенька, люди улыбаются, люди сидят, люди стоят и на улице На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Олеся Олесенька, на улице На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, ребенок и на улице На данном изображении может находиться: 8 человек, в том числе Андрій Скороход, Сергій Учень и Екатерина Ходан, люди улыбаются, обувь и на улице На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит

28.02.2019 року о 13:00 відбудеться засідання приймальної комісії щодо надання рекомендацій до зарахування за конкурсною пропозицію "Медсестринство (3в лютий)" "Медсестринство (2в лютий)" та за конкурсною пропозицію "Психологія (2з лютий)".

 

Шановні абітурієнти! Вступиний іспит для вступників на спеціальність "Медсестринство" та "Психологія" відбудеться 28 лютого о 8:00 год.

 

  • 54018, м. Миколаїв
   проспект Богоявленський, 43-А

 

 

 • (0512) 58-71-56
 • (0512) 58-71-57