• info@vnz-mpu.com.ua
 • Приймальна комісія:
 • +38 093 461 87 62 
 • +38 050 830 39 62 
 • +38 096 305 05 96
 • +38 095 760 90 44 
 • Ректорат університету:
 • +38 093 549 33 15 

Шановні лікарі-травматологи!

Вітаємо вас з вашим святом! Ваша праця незамінна і надзвичайно важлива для всіх нас.

Бажаємо вам завжди залишатися професіоналом та мати підтримку колег і пацієнтів. Нехай ваші зусилля будуть винагороджені здоров'ям, щастям та успіхом.

Слайд6

17 травня проводиться Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією.

Артеріальна гіпертонія разом з іншими захворюваннями серця посідає перше місце у світі за показниками смертності.

Артеріальна гіпертонія частіше виникає у людей похилого віку, проте починається захворювання в молодому, а інколи навіть і в дитячому віці.

Артеріальна гіпертонія вражає серце і судини, і може викликати інфаркт, стенокардію, інсульт, сліпоту, захворювання нирок, слабкість серцевого м’яза з розвитком серцевої недостатності.

107

Адміністрація ПВНЗ “Медико-Природничий Університет” рада повідомити Вам про отримання нової ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти зі спеціальності 223 “Медсестринство” освітнього ступеня “Магістр”.

Вітаємо та бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, енергії та наснаги для досягнення успіхів у своїх професійній діяльності!

НЛ 2

Пасха – свято дуже давнє. Українці відзначали його ще задовго до встановлення християнства в Київській Русі, і називалося воно «Великий День». День весняної перемоги над зимою, світла над темрявою, торжества життя над смертю. Також наші предки пов’язували це свято з весняними польовими роботами. Зазвичай пекли великодні «бабки» та прикрашали різноманітними способами яйця, які ми знаємо сьогодні як паски, писанки і крашанки.
Щиро вітаємо зі святом Великодня, коли над усіма нами пролунала благодать. Бажаємо теплої та щасливої атмосфери в сім’ї, достатку та розуміння в будинку, щирої надії та щедрості в душі, чистої любові та доброго життєвого шляху. Щастя, Миру та Любові!

IMG 80b677f65114b902479e2d9396cbac3d V

 

Історія свята 1 травня почалася в 1886 році в Чикаго, коли півмільйона людей вийшли на мітинги, вимагаючи скорочення робочого дня до 8 годин. До цього моменту вони працювали по 15-20 годин на добу. Того дня поліцейські намагалися заспокоїти мітингувальників, а сама акція закінчилася безліччю жертв - загинули кілька протестантів і співробітників правопорядку.

Подібні мітинги ще не раз проводили в наступні роки, а у 1888 році з'їзд Американської федерації праці в Сент-Луїсі оголосив 1 травня Днем загальнонаціональної боротьби за права робітників.

Вітаємо з Міжнародним днем праці!

Бажаємо, щоб ваша праця була корисною та цінувалася, а вам приносила задоволення і достаток. Бажаємо, щоб ваші цілі завжди були досягнутими, а мрії виконаними.

7 дЕНЬ ПРАЦІ 2

29 квітня на базі ПВНЗ «Медико-Природничий Університет» були проведені навчання з першої медичної допомоги, де інструктори - волонтери розповіли та показали на манекенах як правильно надавати допомогу у надзвичайних ситуаціях, як допомогти постраждалому та не наразити на небезпеку себе та оточуючих. В умовах сьогодення набуття цих знань та практичних вмінь є дуже актуальним питанням.

 

images

ПВНЗ «Медико-Природничий Університет» разом з Товариством Червоного Хреста України в Миколаївській області проводять навчання з Першої медичної допомоги.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до цієї події. Разом з нами ви ознайомитися з чотирма головними принципами надання першої допомоги, які в подальшому допоможуть вам допомогти собі  або іншій людині, яка її потребує. Ми пояснимо як надавати допомогу правильно, швидко та не наражаючи себе чи інших на небезпеку.

10 Перша медична допомога

Міжнародний день імунології (International Day of Immunology) – щорічна подія, яка відзначається 29 квітня кожного року.

Міжнародний день імунології вперше був заснований у 2005 році Міжнародним союзом імунологічних товариств (International Union of Immunological Societies, IUIS).

Мета події інформування про важливість імунології в профілактиці та лікуванні захворювань. Це нагода для науковців ділитися результатами своїх досліджень, висвітлювати останні досягнення в імунології та залучити громадськість до важливості вакцинації та профілактики захворювань.

6 Імунологія 1

Чорнобильська катастрофа – екологічно катастрофа, яка виникла внаслідок вибуху і подальшого руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України.  Ця страшна подія відбулася  в ніч на 26 квітня 1986 р.

Трагедія не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

  Для всього людста 26 квітня є днем пам’яті та вшанування героїзму людей, які взяли участь у ліквідації наслідків аварії. 

Слайд8 2

Психологія - одна з наймолодших наук, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини.

Саме завдяки роботі психолога, у світі стає більше людей, які вірять в свої сили і вміють перемагати свої слабкості. Хороший психолог може надати неоціненну підтримку у важкій ситуації і допомогти досягти великих життєвих висот.

  Ми вітаємо з професійним святом психологів та тих, хто ще на шляху до цієї професії. Бажаємо міцного здоров'я і досягненню успіхів у Вашій діяльності. Нехай Ваші навички та знання зроблять життя пацієнтів спокійнішим, цікавішим та щасливішим.

Слайд6

  • 54018, м. Миколаїв
   проспект Богоявленський, 43-А

 info@vnz-mpu.com.ua

 • Приймальна комісія:
 • +38 096 305 05 96
 • +38 095 760 90 44
 • +38 093 461 87 62
 • +38 050 830 39 62 
 • Ректорат університету:
 • +38 093 549 33 15