• info@vnz-mpu.com.ua
 • Приймальна комісія:
 • +38 093 461 87 62 
 • +38 050 830 39 62 
 • +38 096 305 05 96
 • +38 095 760 90 44 
 • Ректорат університету:
 • +38 093 549 33 15 

16 жовтня 2023 року студенти нашого університету прийняли участь в заході, який організували та провели представники організації «Об’єднання Студентських Самоврядування». На зустрічі були присутніми Представники Верховної Ради, депутати міської ради та студенти з інших навчальних закладів.

Головна мета заходу - консолідація активної студентської молоді, розвиток студентства в Україні, а також захист прав та інтересів студентів.

Ці питання є дуже актуальними в наш час, адже карантин, а згодом і повномасштабний конфлікт мали значний вплив на життя студентів.

 На зустрічі піднімалося ще безліч важливих для студентів питань, серед них: співпраця з місцевою та державною владою, безпека студентів в умовах воєнного конфлікту, підтримка забезпечення потреб студентів, міжнародне співробітництво.

Слайд2

Вітаємо наших шановних студентів з 1випуском на курсах з Подології в цьому навчальному році.

Бажаємо вам успіху, творчої наснаги та розвитку у вашій подальшій професійній діяльності.

04

Питання протидії ТБ є одним із пріоритетних напрямів державної політики у сфері охорони здоров’я і соціального розвитку та предметом міжнародних зобов’язань країни. Усунення бар’єрів, які виникають у людей із ТБ, на всіх етапах отримання послуг, – від профілактики та діагностики до лікування й підтримки, подолання стигматизації та дискримінації і формування толерантного ставлення, – є одними з найважливіших завдань на шляху ліквідації ТБ та забезпечення якісних, високопрофесійних, людино орієнтованих медичних послуг!

НАВЧАЛЬН- МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК

ЗАПОБІГАННЯ І ПОДОЛАННЯ ПРОЯВІВ СТИГМАТИЗАЦІЇ ТА ДИСКРИМІНАЦІЇ СТОСОВНО ЛЮДЕЙ,

ЯКІ СТИКАЮТЬСЯ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ

Лист Голові правління page 0001

 

Від душі вітаємо вас зі знаменною датою – Днем Незалежності України!

Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи й самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому хочеться побажати, щоб кожен з нас, в першу чергу почав з власної незалежності! Нехай незалежно ні від чого, у нас виходить знаходити в житті позитивні моменти та радіти! Бажаємо більше приводів для гордості за свою країну. Сил і сміливості, щоб самому створювати такі приводи. Нехай любов до своєї рідної землі не згасає.

Зі святом незалежності!

401

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

У новітні часи національний синьо-жовтий прапор уперше офіційно замайорів на ратуші міста Стрий 14 березня 1990 року. У Києві прапор було піднято над міською мерією пізніше – 24 липня 1990 року.

23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійну залу Верховної Ради, а вже 4 вересня його урочисто підняли над будівлею парламенту.

301

У неділю 06 серпня 2023 в стінах ПВНЗ «Медико-Природничий Університет» проходив тренінг з надання першої домедичної допомоги дітям.  Під час цих занятть присутні мали змогу навчитися:

 • Оцінювати безпеку на місці події, це дуже важливо не тільки для потерпілого, а й для того хто хоче надати допомогу;
 • Оцінювати життєво важливих показники потерпілого (притомність, дихання, серцебиття);
 • Ознайомились що таке стабільне безпечне положення і як його надавати;
 • Засвоїли технологію проведення серцево-легеневої реанімації;
 • Навчилися виявляти кровотечі, правильно їх обробляти та зупиняти;
 • Пояснили методику допомоги дитині при обструкції;
 • А також основи домедичної допомоги при опіках.

Як урятувати людину до приїзду швидкої, має знати кожен із нас, особливо в умовах війни. Звісно, пояснити всі критичні випадки під час одного тренінгу неможливо, але набувати ці знання, підвищувати їх рівень та напрацьовувати практику є необхідністю сьогодення.

Дякуємо викладачам Respawn School за їхню роботу і допомогу.

изображение viber 2023 08 07 14 22 36 375

З подякою у серці, вітаємо усіх медичних працівників з їхнім професійним святом! Віддаємо вам найщирішу вдячність та пошану за вашу безцінну працю. Ваша непохитна відданість і сильний характер допомагають подолати будь-які перешкоди на шляху до одужання і зцілення. Нехай ваші руки завжди будуть наповнені силою і ніжністю, а ваші серця - добротою і співчуттям. Вітаємо з професійним святом і бажаємо успіхів у всіх ваших благородних справах.

401

 

На початку тижня до нашого навчального закладу завітали шановні представники німецької організації #Space Eye, які надали гуманітарну допомогу для нашого університету у вигляді дизель-генератора та волонтери церкви ПХЦПЄ #«Благодать Ісуса Христа», які зробили передачу можливою та допомогли доставати дизель-генератор на місце.

Від імені адміністрації та усіх працівників «Медико-Природничого Університету» не втомлюємося казати слова щирої вдячності за надану гуманітарну допомогу, своєчасну і таку необхідну. Ви даруєте нам віру у майбутнє, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Адміністрація

ПВНЗ «Медико-Природничий Університет»

vnz-mpu.com.ua

505

 

03.07.2023 - відбулося урочисте свято, якого ми всі чекали з таким нетерпінням - вручення дипломів про вищу освіту.

Вітаємо наших випускників з досягненням чергової важливої вершини, коли отриманий в результаті кропіткої роботи диплом символізує пропуск у світ нової професії.

Бажаємо Вам рухатися в правильному напрямку по дорозі життя, займатися улюбленою справою, вірити у свої сили і мрії, ніколи не опускати руки, робити своє життя красивим, насиченим та яскравим!

5005

Конституція України - документ, що є головним для нашої державності, демократії та соборності. Її прийняття назавжди закріпило бажання українців жити у власній незалежній державі.

Нехай у цей день Вас переповнює почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон! Зичемо Вам достатку, благополуччя, спокою та миру. Нехай кожна стаття Конституції стане реалією нашого сьогодення.

101

  • 54018, м. Миколаїв
   проспект Богоявленський, 43-А

 info@vnz-mpu.com.ua

 • Приймальна комісія:
 • +38 096 305 05 96
 • +38 095 760 90 44
 • +38 093 461 87 62
 • +38 050 830 39 62 
 • Ректорат університету:
 • +38 093 549 33 15