- info@vnz-mpu.com.ua
- Приймальна комісія:
- +38 093 461 87 62
- +38 050 830 39 62
- +38 096 305 05 96
- +38 095 760 90 44
- Ректорат університету:
- +38 093 549 33 15
- Деталі
Згідно з наказом МОН від 18.07.2024 № 1005 відбудеться спеціальна додаткова сесія ЄВІ. До 08 серпня 2024 році на офіційному веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти з’явиться інформація про час проведення та вартість цієї послуги.
В спеціальній додатковій сесії ЄВІ зможуть прийняти учать бажаючі, які:
- Не встигли зареєструватися на ЄВІ;
- Зареєструвалися на ЄВІ, але не взяли в ньому участь;
- Бажають повторно скласти ЄВІ.
- Деталі
Ось і настала та мить, коли випускники нашого Університету стали дипломованими фахівцями.
01 липня 2024 року відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів. Це завжди дуже хвилююча подія, одже є завершенням перед великим початком. Під час навчання на шляху до отримання диплому було багато цікавого, важливого і корисного.
Адміністрація ПВНЗ «Медико-Природничий Університет» вітає наших випускників і бажає, щоб ті труднощі які постали перед ними на шляху до отримання диплому, були найважчими у житті, а надалі нехай їх супроводжує успіх у досягненні намічених цілей і реалізації у професійній діяльності. Будьте щасливими та впевненими у ваших силах.
- Деталі
28 червня 2024 року відбулася ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Громадське здоров’я: проблеми сьогодення та перспективи розвитку». Організатором конференції виступив ПВНЗ «Медико-Природничий Університет» за участю Миколаївської обласної організації «Асоціація медичних сестер України», Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Благодійного фонду «Шлях до спасіння». З огляду на небезпечну ситуацію в країні та заради зручності та безпеки учасиків конференція проводилася дистнаційно. Але це не завадило підняти важливі й актуальні питання системи охорони громадського здоров’я.
У конференції прийняли участь представники органів влади, експерти з питань охорони здоров’я, науковці, студенти як нашого так і інших ЗВО України. Всі мали змогу поділитися своїми думками та досвідом.
Наукові напрацювання усіх учасників конференції знайшли своє відображення у збірнику тез доповідей.
- Деталі
День Конституції — це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції.
Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність.
За шість років роботи над Конституцією створили щонайменше 15 варіантів цього документа , які обговорювалися, доповнювалися і доопрацьовувалися.
Робота над фінальним проєктом Конституції тривала 3 місяці, а спеціально створена комісія працювала по 13 годин на день. Під час підготовки до другого читання у документ внесли близько 6 тисяч правок.
І ось 28 червня 1996 року о 9:20 ранку була ухвалена Конституція України.
"Батьком" Конституції вважають тодішнього народного депутата Михайла Сироту. Саме він представляв з трибуни Верховної Ради усі її статті в "конституційну ніч" 1996 року.
- Деталі
Шановні колеги,
запрошуємо Вас взяти участь у
ІІІ Регіональній науково-практичній конференції
«Громадське здоров’я: проблеми сьогодення та перспективи розвитку»,
яка відбудеться в дистанційному режимі (онлайн)
28 червня 2024 року
Тематичні напрями роботи конференції:
1. Система громадського здоров'я: реальність і перспектива.
2. Міжнародні медико-санітарні правила (ММСП) для спільної праці заради глобальної охорони здоров’я та сталого розвитку людства.
3. Громадське здоров'я в соціальному контексті сучасності.
4. Баланс здоров’я мовою медичної статистики.
5. Соціальна ціна і оцінка витрат політики мілітаризації.
6. Регламенти безпеки для здоров’я і життя людини.
7. Санітарне та епідемічне благополуччя населення в системі охорони громадського здоров’я.
8. Роль гігієнічного виховання в ресурсі громадського здоров’я.
9. Діяльність громади з охорони здоров’я.
10. Психологічний супровід пацієнтів у процесі реабілітації..
Для участі в конференції необхідно до 20 червня 2024 р. надіслати заяву на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
додаткова інформація за телефоном:
Ярошенко Віра Миколаївна
(к.політ.н., доцент, зав.кафедри загальної підготовки ПВЗО «Медико-Природничий Університет»)
Тел. 0678385158
- Деталі
Шановні лікарі-травматологи!
Вітаємо вас з вашим святом! Ваша праця незамінна і надзвичайно важлива для всіх нас.
Бажаємо вам завжди залишатися професіоналом та мати підтримку колег і пацієнтів. Нехай ваші зусилля будуть винагороджені здоров'ям, щастям та успіхом.
- Деталі
17 травня проводиться Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією.
Артеріальна гіпертонія разом з іншими захворюваннями серця посідає перше місце у світі за показниками смертності.
Артеріальна гіпертонія частіше виникає у людей похилого віку, проте починається захворювання в молодому, а інколи навіть і в дитячому віці.
Артеріальна гіпертонія вражає серце і судини, і може викликати інфаркт, стенокардію, інсульт, сліпоту, захворювання нирок, слабкість серцевого м’яза з розвитком серцевої недостатності.
- Деталі
Адміністрація ПВНЗ “Медико-Природничий Університет” рада повідомити Вам про отримання нової ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти зі спеціальності 223 “Медсестринство” освітнього ступеня “Магістр”.
Вітаємо та бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, енергії та наснаги для досягнення успіхів у своїх професійній діяльності!
- Деталі
- Деталі
Історія свята 1 травня почалася в 1886 році в Чикаго, коли півмільйона людей вийшли на мітинги, вимагаючи скорочення робочого дня до 8 годин. До цього моменту вони працювали по 15-20 годин на добу. Того дня поліцейські намагалися заспокоїти мітингувальників, а сама акція закінчилася безліччю жертв - загинули кілька протестантів і співробітників правопорядку.
Подібні мітинги ще не раз проводили в наступні роки, а у 1888 році з'їзд Американської федерації праці в Сент-Луїсі оголосив 1 травня Днем загальнонаціональної боротьби за права робітників.
Вітаємо з Міжнародним днем праці!
Бажаємо, щоб ваша праця була корисною та цінувалася, а вам приносила задоволення і достаток. Бажаємо, щоб ваші цілі завжди були досягнутими, а мрії виконаними.
- 54018, м. Миколаїв
проспект Богоявленський, 43-А
- Приймальна комісія:
- +38 096 305 05 96
- +38 095 760 90 44
- +38 093 461 87 62
- +38 050 830 39 62
- Ректорат університету:
- +38 093 549 33 15