• info@vnz-mpu.com.ua
 • (0512) 58-71-56
 • (0512) 58-71-58
 • (096) 305 05 96
 • (095) 443 67 79
 • (093) 608 62 97

Постановою КМУ від 17.02.2021року №104 внесено зміни до постанови КМУ від 09.12.2020року №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2”, режим надзвичайної ситуації продовжено до 30 квітня 2021року. З 24 лютого 2021року на території України встановлюється “жовтий” рівень епідемічної небезпеки. З метою ефективної та безпечної організації освітнього процесу з 24 лютого Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам фахової передвищої та вищої освіти самостійно визначати форму організації освітнього процесу, при цьому враховувати рівень епідемічної небезпеки.

Відповідно до Календарного плану вакцинації населення у 2021 році, освітяни отримають 1,4 млн безплатних вакцин проти COVID-19 у вересні–жовтні 2021 року.  Таку інформацію презентував головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

0-02-0a-fe6321b9dea98eb885e700e858eb6d32a7ed989ef01fe92ed775faa875c227e7_34f79507.jpg

Шановні викладачі, співробітники, студенти, аспіранти
Медико-Природничого Університету!


Любі друзі!

Сердечно вітаю вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Новорічна ніч для кожного з нас - не просто радісне свято, але незмінний символ відродження і оптимізму. Він об'єднав завершення і початок, підведення підсумків і відлік нових досягнень. І, яким би важким не був рік, що минає, проводжаючи його, ми дивимося вперед з надією на виконання наших бажань, з вірою в свої сили, з любов'ю до життя.

Нехай же 2021 рік виправдає ці надії, нехай він принесе успіх і радість нових звершень! Щастя вам, дорогі друзі, здійснення найзаповітніших бажань, здоров'я і віри в завтрашній день!

Зі святом!

Ректор, М.А. Волков

 

 

У зв язку з погіршенням епідемічної ситуації КМУ прийнято постанову від 09.12.2020р. №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”. Згідно пп10п3 постанови в період з 09січня 2021року до 24 січня 2021року включно заборонено відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами.

Covid19133.jpg

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Також Комісія розглянула питання щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 26 жовтня 2020 р.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено з обмеженнями, передбаченими пунктом 15  постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням

 гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” у:

Миколаївській області – у місті Миколаїв з наступними обмеженнями:

відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);

 приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів “автоконцертів”;

приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;

відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціальнопсихологічної допомоги, соціального патрулювання.

1214140.jpg

Шановні колеги!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Ваша професія – найблагородніша серед інших, адже кожен, хто обирає

педагогічний шлях у сьогоднішній нелегкий час, бере на себе велику відповідальність і дарує тепло свого серця

та скарби знань своїм студентам і вихованцям.

Бути викладачем – це наполеглива, чесна та натхненна праця, яка дарує

молоді надію і допомагає розправити крила для життєвого польоту.

Вітаючи вас зі святом, дорогі освітяни,

бажаю міцного здоров'я на довгії літа, натхнення, невичерпної енергії,

благополуччя та нових педагогічних звершень!

 

З повагою, ректор Волков М.А.

изображение viber 2020 09 04 15 09 56

 

В НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК З НОВИМИ ПРАВИЛАМИ!

ШАНОВНІ БАТЬКИ та СТУДЕНТИ!

Адміністрація та науково-педагогічний колектив університету готує заклад до роботи в умовах карантину! Процес навчання буде змінюватися залежно від епідеміологічної ситуації в Україні.

Тому ми повинні триматися разом та спільно вирішувати всі питання. Нам усім важливо зрозуміти, що ВИКОНАННЯ  ПРАВИЛ – це запорука нашого здоров’я.

 1. 21 вересня усі йдуть до університету за затвердженими правилами згідно постанови №50 МОЗ України від 22.08.2020 р.
 2. В університет заходять тільки студенти, викладачі та персонал університету.
 3. Вхід до університету батьків, бабусь, дідусів та інших сторонніх осіб з початком навчального року суворо заборонено (окрім батьків студентів з особливими потребами).
 4. Індивідуальні консультації для батьків студентів з адміністрацією за попереднім записом (тел. 0512-58-71-58)
 5. Вхід без маски до університету заборонено. Масками студенти забезпечують себе самостійно.
 6. Студентам 1-4 курсів дозволено навчатися у приміщеннях закладу без масок за умови дотримання соціальної дистанції;
 7. Під час перерв всі студенти повинні ходити в масках, на парах маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у студентів будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакетик (zip – пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної.
 8. Вдома студенти проводять регулярний моніторинг стану здоров’я та вимірюють температуру щоденно.
 9. Студентам з ознаками респіраторних захворювань залишатися вдома при цьому про свій стан потрібно повідомити куратора.
 10. За умови поганого самопочуття на парі студент повинен повідомити про свій стан здоров’я куратора або викладача у якого пара.
 11. При хронічній температурі вище 37.2 надати куратору довідку від сімейного лікаря.
 12. Якщо студент якийсь час не відвідує університет батьки, або сам студент, обов’язково мають надати медичну довідку про те, що здобувач освіти здоровий, яку видає сімейний лікар.
 13. Всі власні речі зберігаються в окремому місці.
 14. Слідкуйте за змінами у режимі роботи закладу на сайті або стендах університету .

Бажаємо усім здоров’я! Будьмо взаємно ввічливі!

Наказ ректора №32

 

 

Шановні абітурієнти!

Іспит для вступу на спеціальності 223 Медсестринство та 053 Психологія для студентів,

які вступають за осівтньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст,

бакалав та вище буде проведено 27.08.2020 року з 09:00 год.

17.07.2020р. пройшло урочисте вручення дипломів студентам-випускникам ПВНЗ "Медико-Природничий Університет"з дотриманням обмежень, передбачених постановою КМУ «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

  

ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ З ДОВГООЧІКУВАНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

ТА ЗИЧИМО УСПІХІВ НА ІХ ПРОФЕСІЙНОМУ ШЛЯХУ!!!

 

ВІТАЄМО АДМІНІСТРАЦІЮ ТА СПІВРОБІТНИКІВ УНІВЕРСТИТЕТУ ЗІ ЗДОБУТТЯМ АКРЕДИТАЦІЇ

ЗА  ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ "МЕДСЕСТРИНСТВО"

СЕРТИФИКАТ

  • 54018, м. Миколаїв
   проспект Богоявленський, 43-А

 

 

 • (0512) 58-71-56(приймальна комісія)
 • (0512) 58-71-58(приймальня ректора)