• info@vnz-mpu.com.ua
 • (0512) 58-71-56
 • (0512) 58-71-57
 • (096) 305 05 96
 • (095) 443 67 79
 • (093) 608 62 97

17 травня 2018 року на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбулася творча зустріч студентів І-го курсу ПВНЗ «Медико ˗ Природничий Університет» із майстринями декоративно-ужиткового мистецтва. Студенти активно взяли участь у п’ятигодинному марафоні пізнавальних, інформаційних, розважальних та інтерактивних заходів, що відбулися у рамках щорічної регіональної акції «Бібліотечні сутінки».

Цього вечора кожен зі студентів мав можливість розкрити в собі творчі таланти і заняття за інтересом та уподобаннями.

Слід зазначити, що бути мислячими, ініціативними, самостійними, уміти правильно приймати рішення; бути орієнтованими на кращі кінцеві результати – це умови, які висуває теперішнє життя перед майбутніми фахівцями. Реалізація цих вимог передбачає людину з творчими здібностями.

Особливого значення набуває проблема творчих здібностей студентів, розвиток яких є своєрідною гарантією формування особистості у майбутній професійній діяльності. Студенти з творчим потенціалом завжди матимуть успіх у навчанні, тому що креативність зароджує живу фантазію, уяву. Тобто творчість - це завжди прагнення рухатись уперед, до кращого, до прогресу, до досконалості і, звичайно, розкривати і дарувати світу прекрасне.

Символічно, що саме у Всесвітній день вишиванки працівники бібліотеки спільно з етнографічним відділом Миколаївського обласного краєзнавчого музею та Миколаївським об’єднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» презентували експозицію «Вишиванка – унікальний код твого краю». На експозиції були представлені українські народні костюми Миколаївського регіону з фонду обласного краєзнавчого музею, унікальні старовинні фото миколаївців у вишиванках із приватної колекції Марцінковського І. Б. та книжкова виставка «Українська вишивка – істина нації і таємниця її душі». Також протягом вечора для гостей демонструвалося відео із етнопроекту «Спадок» (режисер О. Гуз), що ілюструє національне святкове вбрання українок у XIX-ХХ ст.

Маємо надію, що такі зустрічі стимулюватимуть і надихатимуть студентів на формування і розвиток не лише у сфері професійного становлення, але й прищеплюватимуть любов і повагу до творчої спадщини українського народу, з його могутньою історико-культурною спадщиною; розвиватимуть у студентів творчі здібності, виховуючи у дусі патріотизму, гордості, поваги і вдячності за такий колосальний творчий спадок.

 

03.03.2018 року о 14:00 відбулося засідання приймальної комісії, де було прийнято РІШЕННЯ про створення наказів на вступ за ''п'ятою конкурсною пропозицією на лютий''.

Шановні абітурієнти! Повідомляємо, що «Медико - Природничий Університет» продовжує набір студентів на спеціальність "Медсестринство" з 19 лютого по 28 лютого 2018 року  на другий курс на основі диплому молодшого спеціаліста (спеціаліста,бакалавра,магістра). Приймальна комісія працює за адресою: місто Миколаїв, проспект Богоявленський 43-А.

29.12.2017 року відбулося засідання Вченої Ради, де були прийняті Правила прийому на 2018 рік та розміщенні на сайті.

29.09.2017 року о 14:00 відбулося засідання приймальної комісії, де було прийнято РІШЕННЯ про створення наказів на вступ за ''четвертою конкурсною пропозицією на грудень''.

Всеукраїнський тиждень права  у Миколаївському ВНЗ  “Медико-Природничий Університет” розпочався з науково-практичної   конференції “Права людини-якої права”.

 

26.10.2017 року о 14:00 відбулося засідання приймальної комісії, де, за протоколом №7, було прийнято РІШЕННЯ №7 про створення наказів на вступ за "третьою конкурсною пропозицією на жовтень".

26.10.2017 року в 14:00 відбудеться засідання приймальної комісії, де буде розглянуто питання щодо створення наказів про зарахування вступників за "третьою конкурсною пропозицією на жовтень".

Шановні абітурієнти! Іспит для вступників на спеціальність "Медсестринство" за "третьою конкурсною пропозицією на жовтень" відбудеться 26 жовтня.

З 16 жовтня по 25 жовтня 2017 року продовжується набір студентів на спеціальність "Медсестринство" з освітнім ступенем бакалавр. Прийняти участь у конкурсі можуть студенти, які мають диплом молодшого спеціаліста (спеціаліста, бакалавра, магістра) будь-якого вузу. 

  • 54018, м. Миколаїв
   проспект Богоявленський, 43-А

 

 

 • (0512) 58-71-56
 • (0512) 58-71-57