• info@vnz-mpu.com.ua
 • Приймальна комісія:
 • +38 093 461 87 62 
 • +38 050 830 39 62 
 • +38 096 305 05 96
 • +38 095 760 90 44 
 • Ректорат університету:
 • +38 093 549 33 15 

 

                       

                              Завідувач кафедри

          медсестринства - Габрель Роман Тарасович 

 

Кафедра медсестринства ПВНЗ «МПУ»

             Невпинний прогрес медичної науки і практики, реорганізація системи медичної освіти України стимулювали вирішення важливої проблеми – підготовки сучасних медичних кадрів згідно з міжнародними стандартами.

         У ПВНЗ «МПУ» здійснюється підготовка медичних сестер-бакалаврів спеціальності 223 «Медсестринство». Головною метою підготовки фахівців з медсестринства  є надання освіти, яка відповідає вимогам практичної охорони здоров'я, підвищення якості підготовки медичних кадрів шляхом впровадження ефективної системи організації учбового процесу, а також гармонізація вітчизняної освіти з вимогами Євросоюзу, підвищення мобільності студентів і викладацького персоналу для взаємного збагачення європейським досвідом - одно з найважливіших завдань університету на сучасному етапі.

        Діяльність кафедри «Медсестринство» приватного вищого начального закладу «Медико - Природничого Університету» здійснюється на підставі Статуту. Законодавчу основу при формуванні мети, стратегічних та практичних завдань кафедри, розробці програми з різних напрямків роботи складають: Закон України «Про освіту», концепція медичної освіти затверджена МОЗ України, Програма розвитку медсестринства України, Кодекс законів про працю (зі змінами та доповненнями), закони України постанови Кабінету міністрів України ті що стосуються вищих навчальних закладів, рішення та накази Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я, місцевих рад та виконавчих органів влади. Даний рівень підготовки передбачає повну готовність випускника навчального закладу до виконання конкретних виробничих, соціальних та інших функцій у відповідності з одержаною кваліфікацією. Кафедру очолює кандидат медичних наук , доцент Р.Т. Габрель.

       Професорсько – викладацький колектив кафедри в тому числі працює над методичним забезпеченням навчального – процесу, спрямовуючи зусилля на постійне його вдосконалення, активно запроваджує інноваційні технології навчання . Значне місце при підготовці фахівців відводиться навчальній та виробничій практиці на базі поліклінік, лікарень, санаторіїв-профілакторіїв, де студенти набувають практичних навичок для їх подальшої роботи. Діяльність професорсько-викладацького складу кафедри ґрунтується на історичних традиціях, що склалися в університеті,  та в державній системі освіти, а також з урахуванням загальних змін у суспільстві. Викладачами кафедри проводяться конференції, працюють гуртки, активно впроваджується волонтерська діяльність серед студентів.

    На кафедрі створені належні умови не тільки для навчально-методичної, але й наукової роботи.  Наукова діяльність викладачів кафедри спрямована на розвиток медсестринства в різних галузях медицини у відповідності до Загальнодержавної Програми «Здоров’я  2020: український вимір».

       Усвідомлюючи важливість виховання фахівців з медсестринства для охорони здоров’я України, колектив кафедри постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність, працює над сучасним забезпеченням навчально-методичного процесу, науковою та видавничою діяльністю.

 

 

 

 

 

 

 

Науково-практичною конференцією “Права людини-якої права” Всеукраїнський тиждень права розпочався у Миколаївському ВНЗ “Медико - Природничий Університет”. Під час зустрічі за круглим столом студентами та викладачами закладу із зацікавленістю обговорювалися питання прав людини , працеорієнтаційної направленості прав пацієнта. Для активізації інтересу щодо актуальних питань у сфері прав людини, формуванню активної життевої позиції в українському суспільстві та поваги до загальнолюдських цінностей були проведені конкурси та тематичні ігри . Провідними фахівцями були проведені лекції- презентації, відеофільми з тем: "Міжнародні механізми захисту прав людей, поняття про права і свободи людини, права дітей та літніх людей”. 
Постійно діюча книжкова вистава надала змогу студентам та викладачам закладу ознайомитися з літературою правового змісту.

 

 

Наша улюблена анатомічка!!!

 

 

 

Медсестра — права рука лікаря. Вона стоїть на сходинку нижче лікаря, але при цьому ближче до пацієнта. Лікар призначає лікування, а медсестра його виконує, лікар проводить операцію, а на плечі медсестри лягає важкий період реабілітації. МЕДСЕСТРА 👩⚕️ — ВАЖКА, ВІДПОВІДАЛЬНА І ЗАТРЕБУВАНА ПРОФЕСІЯ В СВІТІ‼

 

Наші студенти на практиці в лікарні!👩‍⚕️🤗😘

 

 

Наші студенти на практичних заняттях з догляду за хворими!!👩‍⚕️💉💉(Серія "Наша медична практика") 🧐🤓

 

 

Практичні заняття з основ медсестринства👩‍⚕️💉💉 Дуже пізнавально для наших студентів. (Серія "Наша медична практика")

 

 

Наші студенти удосконалюють свої знання при проведенні практичних робіт. Професійні викладачі залюбки передають свій досвід і вміння молодому поколінню💉💉👩‍⚕️👨‍⚕️ (Серія " Наша медична практика")

 

 

  

Здоров`я дітей є найбільшою цінністю держави і суспільства. Діти – це наше сьогодення і наше майбутнє. (Серія "Наша медична практика"💉💉👨‍⚕️👩‍⚕️)

 

 

  

 

Дуже вражає майстерність наших студентів з проведення внутрішньовенних ін‘єкцій

(Серія "Наша медична практика" 💉💉👩‍⚕️👨‍⚕️)

 

 

Масаж збільшує рівень ендорфінів (гормон щастя та зняття болі). (Серія "Курси масажу МПУ"💉💉👨‍⚕️)

 

 

Якщо вмієш робити масаж - не пропадеш, такі люди скрізь потрібні. (Серія «Курси масажу МПУ»💉💉👨‍⚕️)

 

 

    

Масаж – кращий засіб схуднути, особливо для масажиста.

(Серія «Курси масажу МПУ» 💉💉👨‍⚕️)

 

 

Старший викладач курсів з масажу.
Посєдай Наталія Іванівна - лікар вищої категорії, загальний медичній стаж 36 років. Працює в Обласній лікарні відновного лікування, лікар з ЛФК та лікар психотерапевт. Гарний професіонал свого діла. Улюблений викладач наших студентів 😘😘😘❤❤❤
(Серія «Курси масажу МПУ»💉💉👨‍⚕️)

 

 

       

На фото зображені нагороди нашого улюбленого викладача курсів з масажу Посєдай Наталії Іванівни😘😘😘 (Серія «Курси масажу МПУ»💉💉👩‍⚕️)

 

 

Практичні заняття🧖‍♀😏(Серія «Курси Косметології МПУ»💉💉👩‍⚕️)

 

 

 

Вмілі руки нашого майстра 💉💉👩‍⚕️
(Серія «Курси косметології МПУ»)😉

 

 

Краса врятує світ‼(Серія «Курси косметологї МПУ»😘😘)

 

 

Наш кабінет для практичних занять з Косметології💉💉👩‍⚕️ 

(Серія «Курси косметології МПУ»)

 

 

"Талант — це здатність вірити в успіх. Повна маячня, коли говорять, що я раптом відкрив в собі талант. Я просто працював." Джон Леннон

Успіх та досягнення нашого викладача Косметології .
(Серія «Курси косметології МПУ»💉💉👩‍⚕️)

 

 

Наш викладач під час роботи з учнями 😊
(Серія « Курси Косметології МПУ»💉💉👩‍⚕️)

 

 

     

 

В "Медико - Природничому Університеті" пройшов майстер клас по лялькам мотанкам, завдяки якому наші студенти мали можливість навчитися робити ляльки мотанки.🤗🤗😊

 

 

            

В нашому "Медико - Природничому Університеті" сьогодні свято!!! Перший випуск фахівців з масажу!!!
😉😉
 
 
        
 
Студенти та викладачі «Медико - Природного Університету» приймали участь у практичному семінарі з естетичної косметології на базі нашого університету.
 
 
        
 
Подологія – це напрям дерматології, направлений на профілактику та лікування захворювання стопи, нігтів та видалення мозолів.

Сучасна подологія допомагає у вирішенні таких проблем:

врослий ніготь;
мозолі;
папіломи;
бородавки;
суха шкіра та тріщини на стопі;
гіперкератоз та гіпергідроз;
варикозне розширення вен;
грибкові захворювання. 
(Серія «Курси Медичної подології в МПУ»)
 
 
 
Корекція врослих нігтів. (Серія «Курси Медичної подології в МПУ»)
 
 
 
 
Корекція врощого нігтя. (Серія « Курси Медичної подології в МПУ»)
 
 
 
Видалення мозоля . (Серія «Курси Медичної подології в МПУ»)
 
 
 
(Серія «Курси Медичної подології в МПУ»)
 
 
 
 
 
З-за травматичної деформації фаланги виникло місце підвищеного тиску на область фалангового суглоба. Періодично в цьому місці виникають гематоми. Це варіант однієї з них. Було прийнято рішення розкрити гематому шляхом зняття шару гіперкератозу щоб не допустити розвиток запалення і приєднання інфекції. Під шаром кератозу виявилася тріщина яка йдучи в гиподерму розривала судини. Що і проводило до утворення гематоми.
(Серія «Курси медичної подології в МПУ»)
 
 
  
 
 
@КУ «Одеська обласна клінічна лікарня» 
(Серія «Виробнича практика студентів МПУ»)
 
  
 
 
@«ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» �(Серія «Виробнича практика студентів МПУ»)
 
 
 
 
@«ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» �(Серія «Виробнича практика студентів МПУ»)
 
 
  
 
 
@«Миколаївський Обласний онкологічний диспансер»
(Серія «Виробнича практика студентів МПУ»)
 
 
 
 
 
@«Миколаївська обласна психіатрична лікарня 1» (Серія «Виробнича практика студентів МПУ»)
 
 
  
 
 
@«Миколаївська обласна дитяча інфекційна лікарня» (Серія «Виробнича практика студентів МПУ»)
 
 
      
 
 
@«Миколаївська обласна дитяча інфекційна лікарня» (Серія «Виробнича практика студентів МПУ»)
 
 
 
   
 
 
@«Лікарня швидкої медичної допомоги» (Серія «Виробнича практика студентів МПУ»)
 
 
   
 
 
@«Міська лікарня 5» (Серія «Виробнича практика студентів МПУ»)
 
 
   
 
 
@«Миколаївська обласна психіатрична лікарня 1» (Серія «Виробнича практика студентів МПУ»)
 
 
 
 
   
 
  
 
 
Захист практики студентами 2 курсу кафедри Медсестринства. (Серія: «Виробнича практика студентів МПУ»)
 
 
  • 54018, м. Миколаїв
   проспект Богоявленський, 43-А

 info@vnz-mpu.com.ua

 • Приймальна комісія:
 • +38 096 305 05 96
 • +38 095 760 90 44
 • +38 093 461 87 62
 • +38 050 830 39 62 
 • Ректорат університету:
 • +38 093 549 33 15